POSZUKUJEMY

Specjalisty ds. ochrony danych

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Inspektora Ochrony Danych w realizacji bieżących działań

  • prowadzenie audytów w zakresie RODO;

  • współpraca z klientami w zakresie ochrony danych osobowych na terenie całego kraju

  • wsparcie klientów w zapewnienie zgodności przetwarzania danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • opracowywanie dokumentacji zgodnej z przepisami w zakresie ochrony danych osobowych

  • prowadzenie szkoleń w zakresie ochrony danych osobowych

  • monitorowanie zmian w przepisach, wytycznych, aktualnych rekomendacji oraz dobrych praktyk rynkowych w zakresie ochrony danych osobowych

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie

  • umiejętności w posługiwaniu się pakietem Office

  • prawo jazdy kategorii B

  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w grupie

  • gotowość do podnoszenia kompetencji

  • dokładność i sumienność

  • umiejętność przygotowania prezentacji i prowadzenia szkoleń

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wyższe wykształcenie kierunki: Prawo, Administracja;

  • studia podyplomowe z zakresu ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji

  • kursy i szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych

  • samochód

  • praktyczna znajomość zagadnień i nowych regulacji z zakresu ochrony danych osobowych

Oferujemy:

  • elastyczność czasu pracy

  • dowolność formy zatrudnienia

  • możliwość pracy zdalnej

  • sprzęt służbowy niezbędny do wykonywania obowiązków

  • współpracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

APLIKACJE PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES : eart@rt-net.pl

ul. Raszyńska 3a lok.4

02-026 Warszawa

NIP: 118 218 68 72

kontakt do biura: (+48) 668 933 389

Eart sp. z o.o.